<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" id="obj1" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,40,0" border="0" width="810" height="130" valign="top">
  26 Nisan 2015 Pazar 11:08  SEYDİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARI 01:38  Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat Yükseköğretime Geçiş Sınavına Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi. 02:44  SEYDİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ABDULKADİR ÇAT IN NEVRUZ BAYRAMI MESAJI 02:41  SAĞLIK MESLEK LİSESİ VE İLÇE JANDARMANIN BULUNDUĞU ALANLARDA YEŞİL ALAN VE PARK OLARAK PLAN DEĞİŞİKLİĞİ YAPILDI 01:15  SEYDİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ABDULKADİR ÇAT ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİNİN 99. YIL DÖNÜMÜNÜ MESAJLA KUTLADI 01:05  SEYDİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ABDULKADİR ÇAT IN YAŞLILAR HAFTASI MESAJI 00:54  SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN BİR PROJE DAHA 00:50  HİZMETLER YAĞMUR GİBİ GELİYOR, SEYDİŞEHİR KABUĞUNA SIĞMIYOR… 01:49  MHP’Lİ KADINLAR SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZLI BAŞLADI - “SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR” - “MUTLU BİR GELECEK İÇİN SEÇİMLERDE 3 HİLALİ TERCİH EDİN 01:29  SEYDİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ABDULKADİR ÇAT TAN YARIYIL MESAJI 02:12  
 Çok Okunanlar
 SEYDİŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARI
 Çok Yorumlananlar
 
 Videolu Haberler
 ÇANAKKALE ANCA BU KADAR ANLATILIR  STV SPİKERİNE BAKIN
 Bir şehidin anasına açılım feryadı / VİDEO
 İdam cezasını kim engelledi ? / VİDEO
 GÖÇ KERVANI ETKİNLİKLERİ SONA ERDİ
 SEYDİŞEHİR MANZARALARI SUSUZ YAYLASI
Döviz Kurları
  Alış Satış
$ Dolar
€ Euro
Untitled Document
  Hava Durumu
ANKARA
ANKARA
ANKARA
ANKARA
ANKARA
ANKARA
ANKARA


SEYDİŞEHİR VE BELEDİYE TV 3 BİZİM ELLERDE
KANAL 3 TELEVİZYONU SEYDİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ABDULKADİR ÇAT İLE RÖPÖRTAJ YAPTI.

Afyon’dan Tüm Türkiye ve dünyaya  kablolu TV’den yayın yapan Kanal 3  TV Seydişehir Belediye Başkanı ile röportaj yaptı.

1,5 yıldır yayın hayatını sürdürmesine rağmen  24 saatyayında olan, Türkiye ve dünyada geniş bir kitleye hitap eden  Kanal 3 TV’da yayınlanan  “Bizim Eller Programı” için  program koordinatörü Hamza TOP ve ekibi   Seyit HARUN Veli Camii ve Türbesi ile Pazar  Yeri ve Tınaztepe Mağarası  dahil çeşitli yerlerde çekim yaptı.

Belediye Başkanı Abdulkadir ÇAT;  Afyon, Eskişehir, Kütahya,

Konya’yı  içine alan  İç Anadolu coğrafyasında  pek çok yerde tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri tanıtmak amacı ile Kanal 3 TV’da  Hasan TOP’un hazırlayıp sunduğu BİZİM ELLER Programı için röportaj verdi.

Programlar koordinatörü  Hasan TOP Başkan ile  ropörtaja başlarken; “Seydişehir’de yaptıkları çekimlerde   her türlü kültüre açık, il olma yolunda çok yol katetmiş bir ilçe olarak gördüklerini ve ilçemize hayran kaldıklarını belirtti. İlçemizdeki yapılaşma ve şehirciliği çok beğendiklerini, Konya Ovası’nı hemen hemen bütününü gezdiklerini, Seydişehir’i çok farklı bulduklarını ifade etti. Belediye Başkanı’nı Seydişehir için çok güzel hizmetler yaptığı için tebrik etti ve Seydişehir’in çoktan il olmayı hak ettiğini sözlerine ekledi. İzleyicilerimize Seydişehir’in tüm güzelliklerini  görmeleri için Seydişehir’e gelip ziyaret etmelerini  tavsiye e edeceklerini belirtti.Belediye  Başkanı Abdulkadir ÇAT  röportajında şu ifadelere yer verdi:
“ Seyit Harun Veli Hz. Şehrinde  sizi ağırlamaktan son derece memnun oldum. Bunun bir başlangıç olduğunu  düşünüyoruz. Seydişehir ve Konya’ya  olan ilginizin  devam etmesini bekliyoruz. Malesef Konya’da Seydişehir’de  yapmış olduğumuz hizmetlerin Konya’daki medya kuruluşları kanalıyla vatandaşlarımıza ulaştırma noktasında  bize karşı hakkaniyetli ve adil davranılmadığını açıktır. Konya’da bölgesel yayın yapan kanalar bizi yok saymakta. Afyon’dan buraya gelerek bizleri şereflendirdiğiniz ve onurlandırdığınız  için sizlere teşekkür ediyoruz.Bizim de sesimiz olarak  için şükranlarımızı ifade ediyoruz.

Seydişehir 1871 yılında  Belediye olan, Türkiye’nin ilk ve tek Alüminyum Tesisleri’ne sahip küçük  bir kent niteliğindedir.İlçemizin Alüminyum tesislerinin   kaynaklanan eğitim, kültür alt yapısı mevcuttu. Seydişehir’de  eğitim,sosyal ve kültürel  anlamda bunu devam ettirebilmenin  gayreti içerisindeyiz.

Göreve geldiğimizden bu yana  yaklaşık 30 ay içerisinde vatandaşlarımızın kaliteli  ve rahat bir yaşam sürdürebilmeleri,  yaşamaktan haz duyacakları bir Seydişehir inşa etmek için çalışmaktayız. Seçim beyannamemizde yer alan  temenni mahiyetindeki  vaatlerimizin %95’ini gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Seydişehir’de  yaptığımız hizmetlerde hep yapılmamış hizmetleri gerçekleştirmek ve birçok icraata öncü, örnek olmaktan mutluluk  ve kıvanç duyuyoruz.

Eğitim, Kültür Etkinlikleri kapsamında bugüne kadar Türkiye’nin hiçbir yerinde uygulanmayan,  ilçemizde ilk defa uygulamaya koyarak başarılı sonuçlar aldığımız  kültür gezilerimizle  ise Son Sınıf öğrencilerimizi Çanakkale’ye, 8. sınıf öğrencilerimizi Anıkabir’e, çok değerli büyüklerimizi Mevlana’ya  göndererek binlerce vatandaşımızın yaşamlarına  faklılık getirdik.

Eğitime yapılan yatırımın geleceğe yapılan yatırım olduğu prensibiyle  ilköğretim okullarında okuyan  binlerce  öğrencimizin  tamamına kitap armağan ettik.Bu eğitim öğretim yılı başında okula başlayan, maddi durumu iyi olsun olmasın tüm anaokulu öğrencilerimize eğitim seti dağıttık”dedi.

Program yapımcısı Hamza TOP’un, “Pazaryerinde çok güzel bir  organizasyon yapılmış, Seydişehir’e çok güzel hizmetlerde bulunmuşsunuz  çok beğendik.Bu konudaki görüşleriniz nelerdir” sorusu üzerine: Başkan“ Pazaryerimizi sosyal amaçlı düğün ve  konserlerde kullandık. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı hava muhalefeti nedeniyle Pazar yerinde kutlanmasını sağladık.Kuğulu Park’ı genişletme çalışmalarımız çerçevesinde 30 bin m2’den 100 bin m2’ye çıkarıyoruz, ağaçlandırma çalışmalarımız devam ediyor.Önümüzdeki yıl halkımızın hizmetine sunacağız.Seydişehir’in gelmiş geçmiş en büyük tyatırım projesi olan su isale hattı projesini  bitirdik. Çok yakında ana su  şebeke hattına  vereceğiz.Seydişehir spor kulübünü kurduk.Basketbol  yıldız kızlar  takımımız Konya ve Bölge Şampiyonu oldu. Erkek voleybol takımımız  3. Lig’de şampiyon oldu. Kulübümüz  değişik  baranşlarda 

300’e yakın sporcumuzla Seydişehir’i sportif hayatına katkı ağlamaktadır.

Temel amacımız vatandaşlarımıza “İyi ki bu kentte yaşıyorum” düşüncesini hissettirerek, kaliteli yaşam şartları oluşturmaktır. Seydişehir doğası, tarihi dokusu, yeşilin her tonunun görülebileceği,  misafir perver halkı , havası, suyu ile  gezilip görülmeye değer bir  şehirdir”dedi.

Afyon’dan 12685 frekansından yayın yapan  Kanal 3 TV’nin Seydişehir’de çekilen bölümü ve Belediye Başkanımız  ile  yapılan röportajın yer aldığı BİZİM ELLER PROGRAMI 15.10.2011 Cumartesi Akşamı Saat 20.30’da ve tekrarı ise 16.10.2011 Pazar Günü saat 11’de ; 18 Ekim Salı Günü 11’den sonra öğle saatlerinde ve gece 01.30’da   yayınlanacaktır.

       SEYDİŞERHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI 14.10.2011

 
00:02:00
26 Nisan 2015
Bu haber  852  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
İletişim   |   Künye   |   Anasayfam yap   |   Sık Kullanılanlara Ekle
IE 5+ ve FF1+[ 1024 x 768 ] & Macromedia Flash
Olarak ayarlanmıştır.
Tüm hakları saklıdır.İzinsiz yada kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Panturknet